2Br Private Pool Villa Bingin Tb1

Belangrijkste voorzieningen

  • 20 m²
  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers

Locatie

    2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu van 20 vierkante meter is gelegen op 25 minuten lopen van het Padang Padang strand en biedt toegang tot tal van toeristische attracties. De 2-badkamer villa ligt in de Pecatu wijk en biedt gratis priveparkeerplaatsen, evenals wifi.

    Gasten de Uluwatu tempel op 4 km verderop vinden en het centrum van Uluwatu binnen 20 minuten te voet bereiken. De gesitueerde in Uluwatu 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 is op 10 minuten rijden van het Tegal Wangi strand gelegen. Dit vakantiehuis biedt gemakkelijke toegang tot natuurlijke wonderen zoals het Dreamland strand (4,1 km) en het Bingin-strand (2 km).

    Maaltijden kunnen worden bereid in een complete keuken, die is uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Gasten kunnen Europese gerechten proberen in Gooseberry Cafe & Boutique, binnen het bereik van deze gesitueerde in Uluwatu 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1. Deze accommodatie ligt ook op 20 minuten rijden van de luchthaven Ngurah Rai. Autoverhuur naast een buitenzwembad, dat het hele jaar geopend is zijn beschikbaar bij deze villa.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer1802260071331,55130

    Kameropties bij 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu Keuken foto 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu Kamer foto 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu Buitenkant foto 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu Kamer foto 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu Kamer foto 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu Buitenkant foto 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu Keuken foto 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu Kamer foto 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu Kamer foto 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu Interieur foto
    Villa met Twee Slaapkamers

    Grootte: 20 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Indonesië

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en keukengerei, is beschikbaar in 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1.
    • Zijn huisdieren toegestaan in 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in 2Br Private Pool Villa Bingin Tb1.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van het vakantiehuis?
      Gasten van het vakantiehuis kunnen onder andere de Uluwatu tempel (4 km), het Padang Padang strand 2) en het Tegal Wangi strand 4,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    2Br Private Pool Villa Bingin Tb1 Uluwatu